*The future belongs to those who believe in their dreams*

Jak jsem na tom

13. dubna 2012 v 13:22 |  Začátky
Začátkem února jsem si začla shánět vše potřebné a protože jsem od přírody trošku líný tvor, trvalo mi to skoro do teďUsmívající se Pořád si říkám, že mám zatím na všechno času dost (odjezd plánuju až někdy v srpnu). Jenže měsíce letí jako plašený a jestli to chci vážně stihnout, asi bych měla trošku pohnoutNerozhodný Určitě důležitá informace je, že jsem se rozhodla pro agenturu STUDENT AGENCY a její partnerskou agenturu v USA AU-PAIR CARE.

Věc se má tak, že už jsem si sehnala všechny potřebné dokumenty, tzn. potvrzení od doktora, 1x charakterové doporučení (radši jsem si sehnala 2, kdyby se jim náááhodou něco nezdáloSmějící se), dále min. 2x dětské doporučení (já mám prozatím 3). Pak jsem se taky vrhla na on-line část přihlášky, s kterou jsem strávila času víc než dost. Víte jak, dala jsem si na ní fakt záležet, protože chci, aby zrovna moje přihláška byla ta TOPSmějící se. A taky těch informací co tam chtějí uvézt není zrovna málo..

Na 3. 4. jsem si po dlouhým přemlouvání KONEČNĚ domluvila schůzku v SA v Hradci Králové. Tak nějak už jsem tušila do čeho jdu a to především díky všem těm blogům au-pairek co jsem na netu našla a mám je přečtený snad i pozpátkuSmějící se. A hlavně taky díky úúúúúúžasné skupině na facebooku, která se pomalu, ale jistě rozrůstá o další a další holky a kluky, kteří buď už v USA jsou, čekají na odlet, hledají rodinku nebo teprv vyplňují přihlášku. Prostě a jednoduše je nás tam mraky a když si s něčím nevím rady, každej mi tam moc rád poradíUsmívající se Tímto bych všem takovým chtěla poděkovat!!! S vyplazeným jazykemLíbající No nebudu dál chodit kolem horký kašeSmějící se Slečna ve SA byla moc milá, všechno potřebné mi vysvětlila. Pohorov se skládal především z pohovoru v angličtině, kde jsem v podstatě odpovídala na dost podobné otázky, které jsem vyplňovala ve svém aupair roomu, takže no problemSmějící se ikdyž teda koktala jsem víc než dost, hold je vidět, že anglicky moc nerozprávám, budu na tom muset zapracovat a asi najít někoho kdo by byl ochoten se mnou spíkovat anglickySmějící seSmějící se Pak přišel na řadu psychotest, většina otázek byla víc než úsměvná, tedy typu. Pomýšlíte někdy na to, že si ublížíte? Stává se Vám někdy, že si nepamatujete co jste dělal před chvílí? Že se ráno zapomenete převléknout? Opravdu jsem se pobavilaSmějící se U odpovědí byl výběr ze 4 možností, myslím, že VŽDY/ČASTO/OBČAS/ZŘÍDKA KDY/NIDKY s tím, že občas se dalo použít jen asi 2x, jelikož to o nás prý moc nevypovídáUsmívající se No tedy i psychotest jsem úspěšně zvládla. Dál mi ještě zběžně koukla na reference, jednu mi vrátila, protože se nedala moc přečíst a další, protože jsem měla 2 potvrzené od stejné osoby - jedné paní totíž hlídám dceru a zároveň s ní jezdím na dětské tábory. Tak to prý taky nemůže být, takže si tu táborovou referenci musím nechat potvrdit od někoho jiného a zašlu je poštou, abych tam už nemusela. Mám to totiž tak třičtvrtě hodinky autem. Online část přihlášky mi slečna Balíková pochválila, akorát u videa musím změnit jednu fotku, kde koupu malou ve vaničce. Nevim, že ty amíci jsou tak prudérní, ale ať je po jejich, dám tam nějakou slušnější. Pak už mi dala jen pár papíru s informacema - třeba papír od interview po odjezd (což já už mám samozřejmě dávno zmáknutýSmějící se), pak pomůcku pro rozhovor s hostitelkou rodinou. Kdyby ste o to někdo měl zájem, klidně můžu poskytnoutSmějící se Pak už jen došlo k podpisu smlouvy, taky k pojištění stornovacích poplatků, vyplázla jsme 1000,- jako registrační poplatek a 25,- právě na to storno, kdyby nááááhodou někdy něco nebo taky nikdy nicSmějící se Celé to trvalo necelé 2 hodinky.

No a jak jsem psala, jsem trošičku líný tvor, tzn. že od návštěvy SA se opět nic neděje. Prostě nejsem schopná přepsat si reference, nechat si to podškrábnout a poslat poštou..Nerozhodný Taky se vlastně ještě potřebuju nechat vyfotit a přidat k tomu všemu fotku. No na začátku příštího týdne se do toho musím dát, třeba se k tomu donutím, když to tady bude teď takhle veřejněSmějící se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama