*The future belongs to those who believe in their dreams*

AuPair Room

26. dubna 2012 v 19:45
Rozhodla jsem se vystavit malý článek o AuPair roomu, tak snad to ty, kteří se teprve chystají jako já, bude zajímatUsmívající se Na www.aupairroom.com jsem se zaregistrovala už někdy na začátku března. Nejdřív jsem si myslela, že musím projít pohovorem a pak až se zaregistrovat tam, ale OMYLUsmívající se Přihlášku si můžu upravovat jak dlouho chci, je tam toho na vyplňování dost takže jsem si s tím začla takhle brzo a dala si na tom fakt záležet. Takže elektronická přihláška se skládá z 11 částí, které jsem si kdykoliv mohla rozepsat, uložit, předělat,... Jsou to:
 1. Personal information - takže jméno, datum a místo narození, bydliště, číslo pasu, kdy nejdříve můžu odcestovat a zpousta dalších informací. Chtějí toho opravdu dostUsmívající se
 2. Childcare skills - většinou se jen zaškrtávalo s jak starými dětmi mám zkušenost, o jak staré děti bych se chtěla starat, jaké zkušenosti mám s dětmi do 24 měsíce, popsat jaké mám zkušenosti s domácími pracemi a vařením,..
 3. Childcare experience - dopodrobna vypsané papírové reference
 4. Education - takže logicky informace o vzdělání a popřípadě pracovní zkušenosti mimo hlídání dětí
 5. Family information + popsat rodinu pár větami
 6. Driving experience - od kdy mám řidičák, jak často jezdím, jestli na sněhu, na jakých silnicích,...
 7. Personal characteristics - to je zase formou zaškrtávání. Jestli mám nějaký náboženský vyznání, jestli kouřím, hraju na hudební nástroj, sportuju, atd. Pak tam bylo pár vět a k tomu zaškrtnou jednu ze tří možností. Např. I do things according to a plan - Not at all, somewhat, very much a pak taky charakterové vlastnosti z kterých jsem si mohla vybrat 4, které mě nejlíp vystihují.
 8. Short answer questions - mám dojem, že tam bylo 7 otázek na které jsem musela odpovědět v rozsahu 30 - 50 slov. Otázky typu proč by si mě rodina měla vybrat, co dělám ve volném čase, co bych dělala s dětmi v host family,...
 9. Health - tam zas jen formou zaškrtávání vyplnit informace o zdravotním stavu
 10. Photos + video - mám dojem, že se musí přiložit min. 10 fotek s popisky (fotky jsem upravovala na menší velikost) a video, které má být max. 3min dlouhé. Točila jsem na webku, akorát nevím co se zvukem. Moc mi tam není rozumětNerozhodný
 11. Letter to host family - poslední část je napsat dopis host family přibližně na A4, kde jsem se podrobně rozepsala o sobě, o svých koníčcích, rodině a hlavně o zkušenostech s dětmi.
Takže to by byla část vyplňování přihlášky. Pak následoval pohovor ve SA, kde mi slečna sdělila, že potvrzení přihlášky udělá až ona sama poté, co ji zkontroluje. Takže tlačítko SUBMITED potvrzovala ona. Pak se mi konečně můj aupair room změnilUsmívající se A teď vypadá asi nějak takhle:


Na roomu vidím jak poskakuju po žebříčkuSmějící se a co se děje s mou přihláškou:
 1. Applying
 2. Review by local rep
 3. Review by AuPairCare (tady jsem teď já)
 4. Matching - fáze vybírání rodinek
 5. Pre-arrival
 6. On program
Toť prozatím vše, jak se budu proklikávat dál, určitě dám zas nějaké infoUsmívající se
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama